Menü Kapat

Tareks, Growtech 2019 fuarına katıldı.

Şirketimiz 27-30 Kasım tarihleri arasında Antalya ANFAŞ fuar alanında düzenlenen Growtech 2019, 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı’na katıldı.

Türk Tarım sektörünü Antalya’da, dünyanın her yerinden gelen profesyonel ziyaretçiler ile buluşturan Growtech 2019 Tarım Fuarına; Türkiye, Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu ve Balkan ülkeleri olmak üzere toplam 32 ülkeden, 850’nin üzerinde katılımcı firma yer almıştır.

Tarım Kredi Kooperatifleri adına Genel Müdürümüz Dr. Fahrettin POYRAZ ve Merkez Birliği yetkilileri, Antalya Bölge Müdürü Yakup KASAL ve Antalya Bölge Birliği personeli nin katıldığı fuara Şirketimiz adına Genel Müdürümüz Burhanettin TOPSAKAL, Genel Müdür Yardımcımız Kamil YILMAZ, Satış Pazarlama Müdürümüz Tolga KARADENİZ ve şirketimiz personeli katılmıştır.

Şirketimiz tohumluk çeşitlerinin tanıtımının yapıldığı fuarda, yeni danelik mısır çeşitlerimiz olan TK Doruk ve Gerdano çeşitlerimiz çiftçilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaşmışıtr. Özellikle iç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Ege Bölgesinde 2019 yılında almış olduğu yüksek verimler nedeni ile çiftçilerimizin dikkatini çeken çeşitlerimiz ile ilgili olarak fuar süresince çiftçilerimize çeşit özellikleri ile hakkında bilgi verildi.

Yoğun ilgi gösterilen standımızı ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerle birebir ilgilenen şirketimiz yetkili personelleri, faaliyetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgiler vermiştir.